Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Absurdy i zdziwka z grup na fejsie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-01-24, 19:01   #3333
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
U mnie na sto procent będzie sporo rodziców opierdzielających się na zdalnej, modlę się tylko żeby mi bezdzietnej lambadziarze tej zdalnej nie zabrali żeby ktoś siedział w biurze... Oczywiście są osoby, które z dziećmi na zdalnej efektywnie pracują no ale nie ma się co oszukiwać że to większość.
No i kobiet to już w ogóle nigdzie nie będą chcieli zatrudnić bo jak taka zniknie najpierw na l4 w ciąży, potem macierzyński itp a na końcu zdalna to nie mają pracownika przez kilka lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kobiet w wieku do około 40, teoretycznie to na plus. Dla starszych. W tym sensie że zawsze te skreślone niewidoczne dla HR, teraz będą miały kartę przetargową
Kompletnie nie rozumiem dyskryminacji, że nie będzie możliwości stałego ho na opiekę nad niepełnosprawnym zwierzem czy rodzicem. Po prostu wszystko dla bombelków.
Jestem bardzo ciekawa ostatecznego tekstu zmian ustawy. W wywiadzie z kimś z ministerstwa mówiono że pracodawca nie będzie mieć szerokich możliwości odmowy na wniosek rodzica. Ale że co? Jak to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Ok coś już jest:
https://orka.sejm.gov.pl/proc9.nsf/ustawy/2335_u.htm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez andra
Czas edycji: 2023-01-24 o 18:29 Powód: chochliki
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując