Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-14, 07:40   #208
lucky woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 71
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cześć dziewczyny, Bellina wrotki mają 4 kółka po dwa na każdym boku jak auto, a nie w jednej linii jak łyżworolki. Oj to ja tak samo mam z tymi samochodami jak Wy dziewczyny, za bardzo marek nie odróżniam, dla mnie to przedmiot użytkowy a nie obiekt wystawowy ma jeździć i tyle i nie mogę zrozumieć zachwytów męża nad jakimś nowym modelem, silnikiem itp. ale on nie rozumie moich zachwytów ubrankami, zabawkami czy pięknymi wydaniami książek dla córki więc każdy ma swojego bzika ale to dobrze. Witam nową koleżankę 🤗. Marianna no coś ty, bądź tu opowiadaj, przecierasz szlaki i jesteś dowodem że w naszym wieku można wszystko. Dziewczyny a może by się tak oderwać, przygotować no bo przecież nam się uda być ponownie w ciąży i skoro mamy dzieci w różnym wieku podzielmy się hitami które pomogły i pomagają w ich wychowaniu, nie chodzi mi o robienie reklamy tylko o wymianę doświadczeń bo reklamy zachwalają wszystko jako cuda a w praktyce to różnie bywa. Mnie na przykład interesuja te szumiące misie czy któraś z Was miała z nimi do czynienia? Czy faktycznie działają na dzieciątko kojąco?
lucky woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując