Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Regeneracja paznokci po hybrydzie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-30, 18:51   #67
beck20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 22
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez beck20 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie miksturę, co wcześniej o niej pisałyście (dziękuję!) i codziennie wcieram Jednak mam problem z paznokciem u małego palca dłoni. Wzdłuż całego paznokcia aż do skórki ciągnie się biała linia, a końcówka paznokcia wzdłuż tej linii zaczyna pękać Przycinam paznokieć najkrócej jak się da i staram się uważać na ten palec, aby uderzając gdzieś nim dalej nie zaczął pękać. Nie wiem jaka jest geneza tej białej linii, czy wcześniejsze żele (miałam raz), czy potem hybrydy (miałam 3 razy), czy pod wpływem uszkodzenia mechanicznego. Póki co to modlę się żeby nowy paznokieć, który wyrasta u nasady nie miał białej linii. Wcieram olejki, nakładam odżywkę golden rose czarną (polecaną tutaj), powstrzymuję się od hybryd Jeśli nadal będzie się to utrzymywać to lepiej biec do dermatologa czy wspomagać się sprawdzoną kosmetyczką?
Problem rozwiązany Zrobiłam na paznokciach hybrydę, ale użyłam nową proteinową baze z indigo (polecam!), która chyba trochę odżywiła mi paznokcie, pęknięcie na paznokciu się nie pogłębiało i urosły pod bazą na tyle, że już problem się nie powtórzył. Poza tym rewelacyjnie się ściąga.
Dodatkowo codziennie używam mikstury olejków, o której dziewczyny wcześniej wspominały. Jeśli akurat nie mam hybrydy na paznokciach, to maluje je czarną odżywką z golden rose, która też wcześniej była polecana. Także Dziewczyny wielkie dzięki za genialne pomysły
beck20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując