Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skąpi ludzie i ich zachowania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-28, 18:41   #9
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Ciotka - kiedy częstowała kawą, sypała jej bardzo mało. Myślałam, że taką lubi, więc goście też dostają, no trudno. Kiedy jednak była z nami na wakacjach u babci (mojej, to nie ciotki rodzina), często robiła kawę aż za mocną. No, ale za kawę płaciła babcia.

Koleżanka - kupowała dla dziecka lizaki, po 2zł/szt. Ponieważ podobało jej się kilka, wybrała 5, ale zabrakło jej 1,70zł. Pożyczyłam jej, bo byłyśmy w innym mieście, po powrocie miała oddać. W drodze powrotnej zatrzymałyśmy się na stacji benzynowej i wszystkie dziewczyny (cały autobus głodnych bab) rzuciły się na hot-dogi. Ona jedna nie. Któraś zapytała, czy ona nie jest głodna, no stwierdziła, że jest głodna, ale strasznie tu drogo. No to dziewczyna postawiła jej hot-doga, ta podziękowała i zjadła. Po czym wróciła do kasy i kupiła papierosy, zapłaciła kartą. Zadzwoniła do swojego faceta (paląc papierosa z nowej paczki), że kupiła mu fajki i będzie jej musiał oddać tyle a tyle. Po czym schowała paragon do portfela, z którego wypadła jej... stówa.
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując