Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Targi Katowice - zakupy Indigo I NC
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-07, 12:29   #2
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Targi Katowice - zakupy Indigo I NC

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Jak obiecałam

Zbliżają się targi w Katowicach 26-27.11 na których na pewno będę.
Stoiska które na pewno odwiedzę to Indigo I Nails Company. Mogę zrobić dla was zakupy a potem rozesłać.

Na stoisku Indigo będzie promocja na lakiery hybrydowe 2+1. Co do Nails Company nie jestem pewna.
Cennik obowiązuje taki sam jak na stronie Indigo I NC.

Zasady:
1. Każda z was tutaj pisze jakie zakupy dla niej zrobić.
2. Jeśli chodzi I lakiery to z doświadczenia wiem, że niektóre kolory mogą być niedostępne, dlatego też do wybranych kolorów proszę abyście dopisały dwa alternatywne kolory .
3. Na priv będę rozsyłać nr konta a w odpowiedzi proszę o info jeszcze raz z zamówieniem I dokładnym adresem pod który mam wysłać paczkę.
4. Zamówienie wędruje na listę zakupową w momencie dotarcia przelewu o czym będę informować w tym wątku.

Niestety jeśli chodzi o ceny przesyłek to nigdy tego nie ogarniam . Może jest tu jakaś dobra duszyczka która przedstawi jak to może wyglądać cenowo?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja chcę baze proteinowa dużą i trzy kolorki ale jeszcze nie zdecydowalam jakie Dam znać.

Co do przesylek 7,50 polecony ekonomiczny + koperta okolo 1

Mozna też zrobić tak, że jesli osoba chce jeden lakier to szuka innych, które też chcą mnie i łączymy w trójki, a cena będzie niższa

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Ogłoś jeszcze w wątku lakierowym bo tutaj mało kto zagląda

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora