Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-23, 10:23   #1626
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87105998]Ale co, bo u mnie otwierają się normalnie?; Limango- aktualne kampanie; asortyment firmy Creamy, bo D'Alchemy i Organic&Botanic przewijały się chyba już tutaj.

Może w tym sklepie przygotowują wszystko na bieżąco w kolejności spływania zamówień Ale przynajmniej jakość jest sprawdzona, bo ten olej z opuncji kasimagdy to chyba też stamtąd.[/QUOTE]

Wszystkie 3 linki kieruja mnie do glownej strony z okienkiem rejestracji.

Sadze, ze to taka francuska specyfika. Brak angielskiej wersji, brak placenia paypalem, zmiana statusu zamowienia na "zaplacone" trwala az tydzien.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87105998]Ja niedawno straciłam psa, który był u mnie od początku, czyli od 19 lat, ale ostatni rok to był istny hardcore- musieliśmy przeorganizować swoje życie, bo wymagał stałej opieki (zapalenie trzustki, więc insulina i enzymy trawienne do posiłków, zastrzyki, kroplówki i przy takim reżimie było ok, ale wymagało to od nas sporego zaangażowania-wet był pod wrażeniem, no ale nie wszystko jest do przeprowadzenia w takim wieku, bez kosztów typu cierpienie zwierzęcia, więc trzeba było podjąć w końcu decyzję ).
Chyba nie jestem gotowa na ten moment na podjęcie kolejnego wyzwania.
[/QUOTE]

Tego sie wlasnie obawiam. Do tego nie jestem fanka zwierzat w mieszkaniach poza parterem i moze dopiero, jakbym miala parterowe mieszkanie, to bym sie zdecydowala. Chociaz najlepiej to w domu, ale ja z kolei domu nigdy miec nie zamierzam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora