Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Śnieżek z nieba lekko prószy, ślubny sezon wkrótce ruszy! PM 2014 cz. 22
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-28, 21:38   #4745
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Śnieżek z nieba lekko prószy, ślubny sezon wkrótce ruszy! PM 2014 cz. 22

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
An, pierwszą miarę się zdejmuje w kwietniu.
Ty masz przecież inaczej, bo Ty sukienkę już MASZ, a moja musi się uszyć od podstaw, no to jak W Byszycach np. zdejmują miarę już w styczniu (na wrześniowy ślub, tak mi babka mówiła).
Po kwietniowej przymiarce będą kolejne i tak. Zresztą ja mówiłam, że się odchudzam i im później się da tym lepiej, więc możliwe, że przymiarka będzie w czerwcu (to jest najpóźniej jak się da).
No tak, o tym nie pomyślałam

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Anesthesia Świetny wzór obrączek A z pierścionkiem - niestety taki urok koszyczków :/
Pocieszyłaś mnie, że koszyczki tak mają bo już się bałam że trafiłam na wyjątkowo felerlną sztukę...

Cytat:
Napisane przez moniaczek33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny myslalam,że nie mam zdjęcia w tej sukience ale znalazłam jedno u mamy w telefonie Tu już widać, że ten dół jest już mniej obszerny niż na modelce i jeszcze jakbym chciala to panie by mi mniejszy zrobiły. Zaliczka jeszcze nie wpłacona, więc mam trochę czasu na zastanowienie.
Ślicznie wyglądasz! Bardzo podoba mi się ta suknia
Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Niestety ciąg dalszy problemów ginekologicznych wczoraj dostalam strasznych boleści brzucha, w dodatku straciłam przytomność będąc w łazience. Pamiętam jak do niej poszłam i nagle ocknelam sie leżąc na podłodze później kierunek szpital, zrobili mi badania i kazali zostać. Dostaje antybiotyki dozylnie, nawadniaja mnie.
Ehh drugi raz w tym miesiącu już
Trzymaj się, mam nadzieję, że niedługo wszystko się wyjaśni i ułoży!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora