Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca, współpracownicy, szefowie- dyskusje codzienne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-31, 09:01   #531
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Praca, współpracownicy, szefowie- dyskusje codzienne

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja rozumiem smrod ryby i sama nie jadam jej w pracy z tego wlasnie z wzgledu. Ale tak sie teraz zastanawiam, co jesli ktos je duzo ryb (musi albo lubi), w tym czesc na cieplo i musi to podgrzewac - to co, w pracy ma ich nie jesc?
To nie jest atak w niczyja strone, po prostu sie nad tym zastanawiam, bo mi tez ten zapach przeszkadza (i to bardzo), ale tez mysle, co taka osoba powinna zrobić...
jeść ryby po pracy. nie jeść ryb codziennie w pracy. podgrzewać w zamkniętym pojemniku (normalnie grzeje się, tylko trwa to chwilę dłużej). myć po sobie od razu mkrofalówkę.
ja rozumiem, że większość potraw jakoś pachnie i różnych zapachów różni ludzie nie lubią. ale ja pisałam o podgrzewaniu ryby wędzonej w mikrofali (i w sumie nie tylko wędzonej a w różnych postaciach) i mikrofala potem śmierdzi. po brokułach czy nawet bigosie utrzymuje się zapach, ale w pomieszczeniu socjalnym, nie w mikrofalówce i nie przechodzi on na inne potrawy. rybny zapach już tak.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując