Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żel, pasta, krem, guma,pianka, lakier - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-28, 18:06   #563
sory89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1
Dot.: Żel, pasta, krem, guma,pianka, lakier - wątek zbiorczy

Witam, szukam od kilku tygodni pomady /pasty którą używałem od kilku lat, a mianowicie ''loreal tecni art stiff pommade 5'' nigdzie nie mogę znaleźć tej pasty, pisałem nawet do LOREALA to dostsałem odpowiedź że póki co jej dalej nie produkują, poprosiłem o pastę podobną do tej o zbliżonym składzie eksperci z LOREALA polecili mi '' LOREAL Tecni Art Web 150 ml - włóknisty krem rzeźbiący'' lecz w [/IMG]żadnym stopniu nie przypomina on Tenci art stiff pommade 5, ponieważ jest jak maź bardziej rzadki i słabo utrwala nie widze żadnego efektu jak naniose ten krem na włosy. Tenci ART Stiff 5 była idealna fajna konsystencja pasty a po roztraciu w rękach rece stawały sie lepkie i idealnie stylizowały fryzurę, lecz nigdzie już jej nie mogę znaleźć i tu moje pytanie, czy orientuje się ktoś gdzie mógłbym jej jeszcze szukać? w jakis hurtowniach czy magaznych na pewno musza byc jakies jej resztki to że Loreal już jej nie produkuje nie znaczy że jej juz nigdzie nie ma, w internecie nic nie mogłem znaleźć, jeśli ktoś by miał jakaś informację na temat tej pomady i mogł dać znać gdzie ew. mogę ją dostać byłbym meeeega wdzięczny, bo bardzo potrzebuje tej pomady nic innego na mnie nie dziala tak jak ona. Kupiłem juz 5 różnych i każda to szit. Proszę was o pomoc.


w linku zdjęcie pasty

https://imgur.com/C3Eu3Lr
sory89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując