Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-04, 12:41   #2781
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
A u mnie w Biedronce był remoncik i wszystko pozmieniali. Biedni ludzie biegali po całym sklepie bo nie wiedzieli co gdzie jest. U Was wejście Biedronki też zaczyna się od pieczywa i owoców ?
U to długo się u Ciebie uwijali z tym remoncikiem i tak Zgodnie z nową kampanią od początku 2012 roku wszystkie Biedronki mają tak wyglądać. Ponoć do końca roku ma to spotkać wszystkie, jak się gdzieś jeszcze uchowały. Tak mi pani opowiadała w sklepie
To jestem w stanie zrozumieć, mam tak od początku roku, przyzwyczaiłam się. Ale nie jestem w stanie zrozumieć, po co jakoś co miesiąc- dwa są przestawiane produkty z miejsca na miejsce. A to przenoszą z rzędu w rząd, a to zamieniają miejscami, a to było coś po środku sklepu, teraz jest przy wejściu. I tak wkółko. Najgorsze to jets to że w mojej małej biedronce to towary przenoszą a ceny pomieszane wiszą raz po staremu, raz po nowemu. Tym sposobem np nad kapustą czerwoną w słoiku już od ponad miesiąca wisi kartka "bita śmietana". Współczuje im to tak nosić

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2012-12-04 o 12:42
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora