Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-08-04, 10:54   #78
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
U mnie królowały kiedyś Kasie i Anie, ale jakoś nie obrzydziło mi to tych imion[emoji846] imię Ania mi się źle kojarzy przez taką jedną małpę, która zalazła mi za skórę jak mało kto, nawet TŻ się nabija, a ja naprawdę od razu powiedziałam, że co jak co ale Anna odpada[emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

A będę miała jeszcze większe. Położyłam teraz średniaka na drzemkę w jego domku, pokój chłopaki mają od podwórka, od bramy wejściowej i parkingu - jednak trochę cichszy i chłodniejszy niż nasza sypialnia od targowiska i ulicy. I co? Obecnie robią remont parkingu i oczywiście dużo hałasu i zamieszania, nawet przy zamkniętym oknie[emoji85] ale czas ucieka, muszę go przenieść na stałe, bo inaczej gdzie położę Zuzię [emoji28] a przecież może się urodzić już w tym miesiącu. Za długo z tym zwlekaliśmy [emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Też zwróciłam uwagę na to imię Pia[emoji6] nawet pytałam TŻ czy wie, że takie imię w ogóle jest, naprawdę niespotykane, choć nie wiem czy miałabym ochotę je nadać córce. Mi od jakiegoś czasu bardziej podoba się imię Oksana (nie mylić z Roksaną), chyba z terenów wschodnich się wywodzi i tam jest bardziej spotykane i jakby nie Zuzia to kto wie czy tak bym dziecka nie nazwała, ale oczywiście TŻ stoi okoniem, on już się chyba do tej Zuzi tak przywiązał [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W moich rocznikach Kasia, Ania, Karolina i Paulina to były takie topy topów, nawet w gimnazjum miałam taką ekipę koleżanek, gdzie każda nosiła jedno z tych imion No i do dziś, moja fizjo jest Kasia, kosmetyczka też, położna środowiskowa tak samo, a ja też Kasia Nie mówiąc o tym, że ostatnio dostałam telefon od kosmetyczki, u której ostatnio byłam przed ślubem, z pytaniem, czy na tę wizytę jutro mogłabym być wcześniej. Na co ja, że przepraszam, ale od dwóch lat do pani nie chodzę i nie wiem, o co chodzi. Pytanie, czy to pani Kasia X, odpowiadam, że kiedyś X, ale teraz już Y. Pomyliły mnie z inną babką o tym samym imieniu i nazwisku. To trzecia taka sytuacja i każda była w pewien sposób związana z organizacją wesela Także jak się do tego ma popularne nazwisko, to można mieć przeboje, ale zgadzam się, że grunt, by imię się podobało.

Oksana to imię ukraińskie, mam mocną fazę na te imiona, bo mam stamtąd rodzinę o korzeniach grekokatolickich. Ale niektóre są mocno odjechane, np. Eufrozyna, Eufemia, Cyryl. Moja praprababcia nazywała się Wasylisa, inaczej Bazylia, a po wojnie przerobili ją na Anielę, bo pewnie im się w rubryczkach nie zgadzało.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując