Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-12, 12:31   #4678
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
pytanie do aliexpresowych zakupoholików
wiem, że to trochę wróżenie i nikt mi dokładnej odpowiedzi nie udzieli... ale jeśli towar został wysłany dzisiaj, jak myślicie, zdąży mi to przyjść przed świętami? macie jakieś doświadczenia z zeszłym rokiem?
Ja mam tego pecha, że mi paczki zawsze długo idą. Nie zamawiam dużo, może z 5 razy w ciągu roku, czasami może i tyle nie
Np. jeszcze idą do mnie rzeczy zamówione gdzieś w pierwszym tygodniu października. Nie wiem jakiego "laga" może mieć system śledzenia (i czy w ogóle te przesyłki są śledzone, czy wyświetlają mi się zupełnie losowe statusy ), ale dopiero w ostatnim tygodniu zmienił mi się status jednej paczki na "Departed country of origin" - żeby było ciekawiej, zmiana statusu jest z datą październikową, a na pewno jeszcze w listopadzie tego w systemie nie było

Mój TŻ ma więcej szczęścia, jemu prawie wszystko dochodzi tak do 3 tygodni.
Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no jeszcze zależy gdzie Kraków i 1000% (nie, to nie jest za dużo zer) normy stężenia pyłów w powietrzu pozdrawia
Nie wiem nawet, czy maski antysmogowe dadzą radę. Nie rozumiem, czemu ludzie jeszcze wytykają palcem za używanie takich masek. TŻ powiedział, że jedna emerytka nawet poważnie go się przestraszyła i przeżegnała sie na jego widok

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
invisible_01, kopnienta - prezenty świąteczne też zamówiłam jeszcze w lecie
teraz zamówiłam filtry do maski przeciwpyłowej. tych co mam wystarczy mi akurat do świąt i się zastanawiam czy domówić kilka korzystając z 'promocji' w polskim sklepie czy liczyć, że dojdą. bo jak zobaczyłam, że na aliexpress za 20 filtrów zapłacę mniej niż w Polsce za 3, to mi się wręcz słabo zrobiło.
A do jakiej maski?
Bo ja oczywiście jak zawsze w temacie nie ogarnięta i zamawiam z polskich sklepów
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując