Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-27, 20:17   #4783
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
na początku tak, pozniej (po kilkunastu minutach) mam wrazenie ze cos tam ciagnie ale przelykania juz nie slysze, u nas zawsze karmienie konczy sie zasnieciem
U mnie z początku też zasypiala po jedzonku, teraz różnie z tym bywa [emoji6] zazdroszczę [emoji16] moja też z początku je efektywnie, a na sam koniec jak usypia, to sobie tylko ciumka i nie polyka. Traktuje wtedy pierś jak smoczek [emoji4]


Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
No to dobrze [emoji846]

Ja na razie nic nie robię, stwierdziłam że jak do Sylwestra nic się nie zadzieje to wtedy zacznę [emoji846]dziś to w ogóle jakiegoś śpiocha mam, bo mnie dość że wstałam o 8 to jeszcze w ciągu dnia miałam dwie drzemki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śpij kobieto ile się da! Marzę o śnie, takim kilkugodzinnym, nieprzerwanym ahh[emoji4] a tak serio, to może organizm przygotowuje się na poród [emoji4]


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ja_kasi Pokaż wiadomość
My jutro mamy miesiąc i wczoraj w końcu dobiliśmy do 4 kg. Pomału zaczynamy też wyrastać z ciuszków 56. Od dwóch dni mam wrażenie, że mały zaczął bardziej rozumnie się patrzeć. Zaczął się też przyglądać obrazką kontrastowym i podąża za nimi wzrokiem [emoji5]
My bierzemy małego praktycznie od początku do łóżka, chociaż wcale nie planowałam [emoji16] śpi pomiędzy nami. Nikt mu nic nie zrobił, sprawdza się to u nas dobrze. Karmię w łóżku ale na siedząco. Do przewijania któreś z nas (ale głównie mąż) wstaje do przewijaka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super [emoji4]

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora