Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobre LO w Poznaniu - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 21:41   #38
languu
Przyczajenie
 
Avatar languu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Sweet :) Pokaż wiadomość
Kiedy ja się chciałam do tej szkoły dostać miałam 164 punkty, do mojej klasy próg wyniósł 151, czy 152 i większość klas miała podobny. Jeśli chodzi o korepetycje- moim zdaniem szkoła jedzie na dobrej opinii, wcale nie jest taka elitarna. Jest kilku świetnych nauczycieli, ale z większości przedmiotów jeśli nie przygotujesz się do matury sama (nie mówię tu nawet o korkach, ale o silnej woli i samodzielnej nauce w domu) to marne szanse, żeby zdać ją zadowalająco. Jest duży problem z matematyką, szczególnie jeśli trafisz na pewnego nauczyciela, trzeba się przygotować na walkę o dopuszczający (i korki nic nie pomogą, bo i tak dostaniesz takie zadania, że na nic się Twój wysiłek nie zda). Ogólnie szkoła jest fajna, przyjazna dla uczniów, ale trzeba się nastawić, że Twój sukces to Twoja praca w domu Ja na korki nie chodzę i bez problemu daję radę, także to chyba nie jest problem. Co do pogrubionego niestety nie wiem, aczkolwiek nic o tym przez te 2,5 roku nie słyszałam Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania- chętnie pomogę
dziękuję serdecznie to co mi powiedziałaś bardzo naświetliło mi sprawę :P
i jeszcze jedno (chyba już ostatnie pytanie) czy przy szkole jest bursa?
languu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując