Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hydrolaty (ZróbSobieKrem)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-04, 20:07   #13
AbbyRiot
Raczkowanie
 
Avatar AbbyRiot
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 38
Dot.: Hydrolaty (ZróbSobieKrem)

Do tej pory miałam przyjemnośc, a czasami nieprzyjemnośc testować :

-hydrolat oczarowy- był to pierwszy produkt tego typu jaki kupiłam, nie miałam porównania, ale wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie, uspokoił cerę, skóra po jego zastosowaniu była miękka w dotyku

-hydrolat różany-bułgarski- zapał zbyt intensywny,dusząsy, nawilżenie odpowiednie, nie wywoływał podrażnień, skóra dzięki niemu nabrała ładnego, zdrowego kolorytu

-hydrolat z róży stulistnej- miał o wiele mniej intensywny zapach niż wyżej wymieniony,nawilżył, wygładził, uspokoił

- hydrolat lawendowy-skóra po nim była podrażniona i napięta...lawenda chyba mi nie służy

-hydrolat z rumianu szlachetnego- mój absolutny HIT! piękny zapach, niczym napar rumiankowy, od pierwszego użycia zauważyłam jego zbawienny wpływ: uspokoił podrażnienia, nawilżył, nie sciągnął, dzięki niemu niespodzianki szybciej sie goiły; stosowałam go również na dużych płatkach kosmetycznych w postaci okładów na zmęczone oczy

-hydrolat geraniowy- cudowny zapach, który na myśl przywodzi mi dzieciństwo, bardzo dobrzeniweluje podrażnienia, nawilża, skóra po jego zastosowaniu staje się promienna, działa tonizująco, idealny po ciężkim dniu- przynosi orzeźwienie dla ciała i ducha


hydrolat cytrynowy- w fazie testów/ na razie mogę powiedzieć, że nie podrażnia, ma delikatny, ale wyczuwalny zapach/

Przy najbliższych zakupach planuję nabyć hydrolat z czarnej porzeczki oraz chabrowy. Mam nadzieję, że bedą ładnie pachniały; chcę stosować je jako mgiełke do ciała w czasie upałów.
__________________
Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
T.P.


...żadna wielka miłość nie umiera do końca...
J.C.

Edytowane przez AbbyRiot
Czas edycji: 2012-06-13 o 10:50
AbbyRiot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując