Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-17, 14:32   #31
Nellyna
Przyczajenie
 
Avatar Nellyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Dermatolog kraków

Ja od 1,5 miesiąca leczę się u dr A. Walkowskiej-Stós... pierwsza wizyta była miła i babka zrobiła na mnie dobre wrażenie, ale juz po drugiej wizycie, mam wątpliwość.

Dostałam kurację Unidoxem 2x1+ differin + biała maść cynkowa na bazie wody (na zmiane z differinem), po ponad miesiącu stosowania nie ma efektów, wręcz wszystko wygląda o wiele gorzej, lekko załamujące, szczególnie że cały problem pojawił się tak nagle... ;((( ale widze ze nie ja jedna..

Przy drugiej wizycie pytałam się nieśmiało o zmianę antybiotyku, p. dermatolog stwierdziła ze to nie ma sensu (usłyszałam cos w rodzaju ze to powinno działać, i ze u wszystkich działa tylko u innych szybciej u innych wolniej), jak również ze nie ma sensu dowiadywac sie jakie bakterie siedzą na tej mojej buzi za pomocą czegos w rodzaju wymazu (nie pamietam jak to sie nazywa). Dla mnie to swego rodzaju bluźnierstwo.

Dodatkową kuracją są maści: różowa, puder w płynie i tonik do dezynfekcji. Acha no i przez nastepny miesiać 2 x 1 tego samego antybiotyku. Zastanawiam sie czy to ma sens czekac jeszcze miesiąc ładując w siebie ten antybiotyk bez poczucia ze to działa.

Próbowałam sie dzisiaj zapisac do tej p. Markowskiej z Derm Med ale niestety na urlopie przez najblizsze 2 tyg..... bu bu... drugą opcją jest Drexler... mojej koleżance pomógł ale w 10 miesiecy.... wiec cos w tym jest ze skutecznie ale bardzo długo.

Lato sie robi a ja w takim stanie, ech ;(
Nellyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując