Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-22, 10:04   #2682
drwalix
Przyczajenie
 
Avatar drwalix
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: koenzym Q10 w tabletkach

Witam. Nie wątpię, że są wspomagacze na odchudzanie. Ale czy są skuteczne i w jakim stopniu? Tutaj można sobie dyskutować....
Kolejna sprawa to fakt, że każdy organizm jest inny i takie cudowne środki mogą działać bardziej lub mniej.
Nie kupisz, nie przetestujesz, nie będziesz wiedział człowieku ;-)
Najlepiej wykorzystać potencjał naszego organizmu do utraty zbędnych kilogramów oraz poprawienia stanu zdrowia. Polecam ZDROWĄ dietę ketogeniczną oraz post przerywany. Założenia diety są ciekawe... "jesz i chudniesz". Najlepszy wykład to własny przykład - straciłem sporo (dużo) zbędnych kilogramów w sposób zdrowy, bez odczuwania irytujacego uczucia głodu. Aktualnie waga jest stabilna, mam dużo energii itd.
Temat diety ketogenicznej oraz postu przerywanego jest złożony ale do ogarnięcia
Warto trochę zdobyć wiedzy w tym temacie bo efekty tego stylu życia są zaskakujące.
Dla znających język angielski polecam mojego mentora dr. Berga. Sporo materiału udostępnia na YouTube. sleepyaftereating%20(1).jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
drwalix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując