Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-29, 19:01   #585
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Witajcie!!! ale się zrobiło....trochę się czuję winna, bo to we mnie wczoraj odezwał się jakiś agresor....ale w zasadzie różnice zdań nie są niczym złym, zawsze można wyciągnąć konstruktywne wnioski...
wiesz co malkolmx??? może opowiedziałbyś co tu robisz??? jaka jest Twoja hisoria i jaki dramat kryje się za Twoim światopoglądem i filozofią życiową??? Bo na razie jawisz mi się jako taki moralizator, z palcem wskazującym wyciągniętym w górę, który każe nadstawiać drugi policzek, otrzepać się z tego błota i dumnnie kroczyc ścieżką prawa i spawiedliwości...
każdy tw,ój post mólbys konczyć zdaniem: Ja wiem lepiej...idźcie i nie grzeszcie więcej...Nie jesteś na ambonie!
oczywiście nie powiem że nie zgadzam się kilkoma Twoimi opiniami, bo bym skłamała...zgadzam się i w pewnych kwestiach uwarzam że masz sporo racji, ale sztuką nie tylko jest pzrekonywanie innych do swoich racji ale i przyznanie się do błędu i przesady...i spojrzenie na problemy innych z odrobiną empatii i zrozumienia...nic o Tobie nie wiemy.. i trudno mi sobie wyobrazić Ciebie jako człowieka z krwi i kości, który popełnia błędy tak jak my, czasmi się wstydzi, , głupio postępuje i przez to jest nam bliski...
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora