Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój facet jeździ na wakacje z mamą
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-09, 16:40   #70
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Mój facet jeździ na wakacje z mamą

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Powiem z perspektywy matki. Mam syna 19 letniego. I choc bardzo go kocham, kiedy pomysle, ze osiaga wiek 33 lata i jedzie ze mna na wakacje, spi w jednym pokoju i to ja wszystko zalatwiam i place, to cos poszlo nie tak. Bardzo nie tak. A gdy jeszvze ma dziewczyne i mimo to woli mnie, to mysle, ze jej nie kocha i bedzie wisial na mnie do smierci. Chce dla syna czegos wiecej niz wakacjinz mamuska
Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Bo mając do wyboru dziki seks z Partnerką na hiszpańskiej plaży i budowanie fajnych "związkowych" wspomnień na przyszłość oraz dzikie... wylegiwanie z matką na tejże, trzeba mieć nie po kolei w głowie, by wybrać matkę. Lub, zwyczajnie, nieodciętą pępowinę, jak w przypadku faceta autorki.
Tak czy siak wrażenie obciachu mogłoby stłumić jedynie ostatnie stadium raka i ostatni miesiąc jej życia (matki, nie Partnerki).

Ale wakacje z rodzicem nie wykluczają szczęśliwego związku, wakacji z partnerem, wakacji ze znajomymi. Wiele osób wyjeżdża gdzieś częściej niż raz na rok.

Co roku robię jakiś wypad z mamą i bardzo lubię ten zwyczaj. Przeważnie śpimy w jednym pokoju, bo po jaką cholerę miałabym opłacać dwa pokoje w hotelu? Według waszej logiki mam nie po kolei w głowie, nieodciętą pępowinę, nie kocham męża albo coś poszło nie tak w moim rozwoju.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując