Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szczelina odbytu - ktoś miał? wyleczył?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-14, 19:45   #1045
magdaM98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Szczelina odbytu - ktoś miał? wyleczył?

Cytat:
Napisane przez poharatana Pokaż wiadomość
Ja mam oprócz szczeliny hemoroida II/III chociaż teraz jestem w ciąży i mam wrażenie że posunął się na III/IV. Do tego mam przerośnięte fałdy anidermy. Obiecałam sobie że po porodzie i po skończonym karmienu piersią idę na operację. Też się boję, już kilka lat to mam. Już mam dość bólu i wydawania grubej kasy na maści i lekarzy. Ludzie dają radę to dlaczego ja miałabym nie dać?! Ty też dasz radę. Jeśli zdecydowałabyś się na operację przede mną to czy mogę Cię prosić o relację z zabiegu?

Pomocny bywa dla mnie cyclo3forte który w stanach zaostrzenia biorę 4-6 tabletek na dzień a normalnie 2 dziennie. Polecają lekarze łykać diosmine w dawce 1000 mg na dzień.
Nie wiem czy sie zdecyduje na taki zabieg.Ból po bym jeszcze zniosła,ale bardzo sie boje komplikacji.Nie wyobrażam sobie zebym miała pózniej problemy z nietrzymaniem stolca.Czytając różne fora na ten temat widze,ze operacja nie zawsze pomaga a czasem i szkodzi.Jeden problem wyleczysz i zaczyna sie nastepny.Mnie szczelina nie boli ,wiec zastanawiam sie też czy lekarz faktycznie postawił dobrą diagnoze,bo słyszałam ,ze przy szczelinie ból jest okropny.Jak narazie jestem w kropce i raczej na zabieg sie nie zdecyduje.
magdaM98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując