Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co robić, gdy od siedzenia boli kręgosłup?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-10, 00:08   #11
fabienne
Raczkowanie

Dot.: co robić, gdy od siedzenia boli kręgosłup?

Ja także mam wieczne problemy z kręgosłupem, boli mnie właściwie od małego dziecka... Z własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że pomaga i to bardzo spanie na podłodze i regularne chodzenie na basen. Dawno dawno temu (jak jeszcze byłam pod opieką rodziców i dzięki mamie poszłam do lekarza...) ulgę przyniosły mi także ćwiczenia, ale takie pod okiem specjalistów. Skierowanie miałam od ortopedy, u którego tak na marginesie nie byłam już całe lata, a powinnam chodzić cały czas. No cóż, sama zaniedbałam te sprawy, pewnie gdybym - tak, jak miałam rozkazane wręcz (pamietam, że lekarka na mnie krzyczała, a ja się jej bałam:P) na ostatniej dawnej wizycie - odwiedzała lekarza regularnie i uczęszczała dalej na te ćwicz. nie miałabym już takich problemów z kręgosłupem...a tak wieczorami jak kładę się spać, czasami dosłownie zwijam się z bólu... Bynajmniej nie jest to normalna przypadłość w moim wieku. Aż boję się pomyśleć, co będzie za kilka lat... W każdym razie pozdrawiam wszystkich i życzę wyleczenia
fabienne jest offline   Odpowiedz cytując