Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-15, 10:45   #65
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2293 Pokaż wiadomość
Dzień dobry w nowym wątku [emoji4] Ja po prenatalnych. Z usg wszystko w porządku, a wyniki z pappą przyślą do domu. I prawdopodobnie jest to chłopiec[emoji3], ale nie na 100%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję! Chłopaki są suuper! [emoji7] Myślałaś o imieniu? Ja przy moim Księciu miałam problem bo nic mi się nie podobało a i gorzej że z TŻ mieliśmy zupełnie inne pomysły. Wyszło na mojej [emoji13]

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Oglądałam. Po pierwszej rozmowie już mi się niż w kieszeni otworzył. Ale może na tym poprzestanę.

Ja mam dwa koty. Do tej pory były super grzeczne. Po majówce u dziadków nie umiemy dać sobie z nimi rady. A ja jestem coraz bardziej zmęczona i bezsilna. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziadkowie lubią rozpieszczać
My miewamy walkę z biegunką po takich wakacjach albo częstymi spacerami bo teściowe lubią dać więcej niż potrzeba i czasami też coś extra co nasz pies kiepsko trawi..


Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Mam zamiar w weekend, słyszałam, że jest tak mocny, że będę potrzebowała czasu, żeby go przetrawić.
Dlatego ja oglądam na raty, w metrze w drodze do i z pracy. Bardzo trudny temat. Po Klerze czułam niesmak, teraz mam w sobie złość i jest mi strasznie przykro na doświadczenia ofiar
Dobrze że to nagłośniają ostatnio, te osoby powinny ponieść karę.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora