Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-02, 18:09   #1612
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

"Francuski w tłumaczeniach- sytuacje" jest całkiem sensowny. Choć chyba lepiej sięgać po tą pozycję jak się podstawy gramatyki już uporządkuje.
Skusiłam się na zakup gramatyki francuskiej z Edgar. Więc z tą pozycją do końca roku planuję zamknąć gruntowną powtórkę gramatyki francuskiej. Fryzjera też muszę zaliczyć. Gdzie robić online excel trochę dumam bo kusi mnie platforma calculatic, ale w innych miejscach widzę pojedyncze kursy z zagadnień, które być może będą mi bardziej przydatne. Ale calculatic dawałoby mi szansę nauki we własnym tempie przez 12 lub 18 miesięcy na spokojnie. No i właśnie jeszcze dumam nad tym, którą opcję tu wybrać. Przydatnych książek już mam sporo, ale potrzebuję tutoriali i ćwiczeń. Przy nauce do DELE trzymam się mojego planu i po prostu realizuję dalej rozpiskę, którą mam w Excelu. No i chciałabym wrócić do ćwiczeń z Jilian Michaels w domu bo przez upały nie dało się robić tych treningów. No i odnowić karty biblioteczne co wymaga wybrania się do centrum i co postaram się załatwić jutro lub pojutrze.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując