Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-06, 17:37   #64
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
U mnie juz sa takie poramki leciutko mgliscie,chlodno a dzisiaj jeszcze piekne slonce

Ja czekam na swiateczna reklame Jacobsa
Ja w tym sezonie jeszcze takiego nie uświadczyłam



Również na nią czekam Ich reklamy zawsze są takie ciepłe


Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Można dołączyć?

Kiedyś, te 10 lat temu nienawidziłam świąt, ale z wiekiem zmądrzałam w końcu i teraz czekam z niecierpliwością Uwielbiam szykowania, klimat w pracy, robić prezenty a najbardziej je pakować
Gapa ze mnie, bo już wrzesień a ja nie mam jeszcze listy z prezentami, w tamtym roku miałam już w sierpniu. Robię ją tak wcześnie i kupuję stopniowo bo z najniższą pensją od razu kupić wszystko to porządny zgrzyt w budżecie
Tak sobie myślę, że jeśli ktoś ma sporo osób do obdarowania, to nie tylko przy najniższej pensji pojawia się budżetowy zgrzyt, jeśli wszystko kupowane jest na raz
Ja już któryś rok z rzędu odkładam"świąteczną kasę" 365 dni w roku (wiadomo, zdarza się, że zapomnę, ale wtedy na drugi dzień wrzucam więcej), a prezenty kupuję stopniowo i dla mnie to chyba najlepsza opcja. Gdybym miała nagle w grudniu wyskoczyć z kasy na wszystkie prezenty, chyba bym się zapłakała (a później sprzedała nerkę )


Byliśmy dziś z mężem w lesie zobaczyć, czy są już grzyby (troszkę zebraliśmy - jutro robię sos ) i chyba pierwszy raz w życiu widziałam tyle krzyżaków. Wiadomo, pająki w lesie to normalka, ale tym razem nie dało się przejść 5m by nie wpakować się w sieć. Wlazłam w tyle pajęczyn, że nie byłam w stanie tego zliczyć i w pewnym momencie aż głupio mi było, że demoluję pajęczy raj
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora