Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-06, 18:07   #66
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez kochamjaknikt Pokaż wiadomość
Fajnie ja zawsze chciałam chociaż raz tak spędzić święta. Chociaż nie wiem czy nie brakowało by mi rodzinki przy stole, ale jeden rok z atrakcjami na pełnym chillu to naprawdę super sprawa. [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi by na pewno brakowało. Nie umiem się przekonać do tego sposobu, wiem też, że rodzinie byłoby przykro, tak ciężko teraz zebrać całą rodzinę, że chociaż raz w roku warto. Chociaż w zeszłym roku miałam tak dość tego świątecznego maratonu, że muszę pomyśleć jak tu w tym roku wszystko zorganizować, żeby się opędzić od tych gości [emoji19][emoji12][emoji12]

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja w tym sezonie jeszcze takiego nie uświadczyłam


Również na nią czekam Ich reklamy zawsze są takie ciepłe

Byliśmy dziś z mężem w lesie zobaczyć, czy są już grzyby (troszkę zebraliśmy - jutro robię sos ) i chyba pierwszy raz w życiu widziałam tyle krzyżaków. Wiadomo, pająki w lesie to normalka, ale tym razem nie dało się przejść 5m by nie wpakować się w sieć. Wlazłam w tyle pajęczyn, że nie byłam w stanie tego zliczyć i w pewnym momencie aż głupio mi było, że demoluję pajęczy raj
Ja też lubię Jacobsa. [emoji3590]

A ostatnio się zastanawiałam czy już są grzyby... pojechalabym. I może pojadę, skoro mówisz, że są [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora