Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-16, 11:12   #1751
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny który ze sklepów Kontigo w Warszawie warto odwiedzić? Wybieram się za kilka dni i będę miała chwilę, a kończą mi się minerały i korektor pod oczy, to może coś bym tam dokupiła.
W Kontigo kupuję najczęściej internetowo, ze względu na dobre promocje. A jak już stacjonarnie to bywam najczęściej na Dworcu Wileńskim, a teraz otworzyli duże w CH Targówek.
Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam na promocji w kontigo żel do twarzy D`Alchémy Purifying Facial Cleanser - ale zaczęłam mieć wątpliwości czy jest wart swojej ceny. Miała do któraś z was?
Nie dziwi mnie Twoja opinia, bo jak dla mnie to myjadło do twarzy może być z tych tańszych, do 35 zł za duże opakowanie. Nie widzę różnicy między takimi, a droższymi. Kupiłam kilka razy coś 'lepszego', ale doszłam do wniosku że żel do mycia twarzy i micel nie muszą być drogie, można wybrać coś z popularnych marek.

Używam teraz kremu z Clochee, tego lekkiego nawilżającego i bardzo mi się podoba. Niby lekki, a dobrze nawilża, nadaje się nawet na noc. Dobrze się wchłania, twarz się nie błyszczy. W porównaniu do kremu jabłkowego z Phenome, tutaj czuć, że jest to lepszy jakościowo krem. Phenome średnio mi podszedł.
Chyba przyjrzę się Clochee - mam jeszcze wersje kremu na noc, a jestem ciekawa tej serii z Hebe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując