Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak wyładnieć- proszę o porady :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-26, 19:18   #4
beatka0011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 41
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Mam pewne cele które chce zreazlizować (urodowe) jednak jest mi do tego potrzebna kasa kt8óra jak narazie zbieram. W styczniu mam zamiar iść na zbieg który poprawi kondycję moich włosów oraz kupić tabletki które podobno przyśpieszają porost i wzmacniają włosy. Również chce sobie zafundować zabieg sztucznych rzęs 1:1. Myślę że takie rzęsy które są zrobione profesjonalnie potrafią dodać dużo do urody pod warunkiem że wyglądają naturalnie a nie jak miotła.

Co mi przeszkadza w wyglądzie to moja paznokcie które są obgryzione oraz moja figura. Nie jestem gruba mam przeciwny problem a mianowicie drobniutka budowę ciała, delikatne kształty. Chciałabym troszkę zgrubnać w udach, rozbudować je. Nie umiem jednak się zmotywować do ćwiczeń w domu, miałam taki plan ćwiczyć przez trzy tygodnie co dwa dni, a potem do moich ćwiczeń oddałabym obciążenia na kostki po tym jeszcze bardziej widać efekty. Jednak do tego czasu nawet nie umiem się zmusić żeby coś poćwiczyć jeszcze jest taka pora roku gdzie się nic nie chce. Plus chciałabym mieć wyrzeźbiony delikatnie brzuch, słyszałam też że można chulachopem zwiększyć wciecie w tali teraz mam 64, ale marzy mi się 62 czy 61.

Wszystko wiem wszystko mam rozpisane w głowie ale trudniej o chęć.

Co mogę uznać za moja zalety to długość włosów które sięgają mi za łokieć ( zabieg po to aby poprawić właśnie ich kondycję bo są nieco osłabione) No i kolor włosów mam z tego co słyszę przepiękny jest to blond wpadajacy w rudy i moje włosy wyglądają jak farbowane na zimę ciemnieja na lato jasnieja więc nie mam zamiaru ich farbować po co jak wyglądają jakby były farbniete i mają ladniutki kolorek który mnie wyróżnia sposrod tłumu.

Druga zaleta to moje zęby ( mówiłam dwa lata aparat) są mega proste i mogę pochwalić się hollywoodzkim uśmiechem tylko co z tego jak nie są wystarczająco białe nad tym też chce popracować i pytanie do was czy znacie jakieś produkty do kupienia przez Internet które by naprawdę wybieliły moje ząbki. Myślę że mogę uzyskać efekt wow ale muszą być białe bo proste jak drut już są. A wiadomo białe równe zęby to atrakcyjna cecha.

Trzecia zaleta to moje pełne usta z którymi nic nie muszę w sumie robić.

A jeśli chodzi o makijaż to chciałabym go też wykonywać lepiej, wiem jakie cuda można nim wykonać dlatego czemu by nie nauczyć się malować profesjonalnie, makijaż dobrze zrobiony naprawdę ulepsza nasza urodę.
beatka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując