Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o AVONIE cz. 39
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 17:25   #200
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
No nie wiem, ja tam widze szeroki wachlarz zapachowy. I słodkie i pieprzne i orzeźwiające, mocne jakby indyjskie czy delikatne o zapachu prania.
Fakt, perfumy są popularne i perceive, far away czy incandessence zawsze na kims rozpoznam
To prawda, niektóre są bardzo popularne i charakterystyczne, najbardziej chyba Far Away - rozpoznałam go u dwóch nauczycielek w szkole córki
A ostatnio w pociągu stała obok mnie kobieta wypsikana naszą avonową wodą Luck Sama ją uwielbiam i rozpoznam wszędzie

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Apropo,katalog się zaczyna,zamawiacie coś dla siebie?
Nową wodę z demo Czuję, że może mi się spodobać przez Małgorzatę Kożuchowską, która jest nową ambasadorką Avon i sygnuje ten zapach

Może to się wydać Wam śmieszne, ale uwielbiam wody sygnowane przez osoby z show biznesu, które sama lubię ze względu na wykonywana pracę, cenię za mądrość życiową i wyznawane wartości
Dlatego w ciemno kupiłam Attraction od Justyny Steczkowskiej, Sensuelle od Małgorzaty Sochy, Luck od Marii Szarapowej, TTA Today od Salmy Hayek, TTA Amour od Olivii Wilde i teraz czuję, że spodoba mi się woda Viva La Vita.
__________________
"Być człowiekiem - to pytanie, jakże czasem trudno odpowiedzieć sobie na nie
Trzeba tylko więcej dawać, mniej zabierać
Więcej kochać..."

Edytowane przez Kairra
Czas edycji: 2017-01-19 o 17:35
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując