Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koty część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-04, 12:39   #3911
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Co do pchania sie do lodowek, to za kazdym razem jak cos z mezem jemy, to kot oczywiscie miauczy, ale jak sobie powacha to nasze jedzenie, to kompletnie traci zainteresowanie. Zwlaszcza upodobal sobie napoje, dzisiaj rano kilka razy mi prawie wsadzil caly leb do kubka z kawa, a teraz obwachal kieliszek z winem
U mojego to zależy co jemy - jak wędlinę, jajka, mięso, to chwila nieuwagi i kot by porwał nasze jedzenie. Zestawiamy go ze stołu raz za razem. W końcu się nudzi albo ogarnia, że mu nie wolno i siedzi i się gapi. Czasem pójdzie zjeść swoje w tym czasie.
Jak jem jakąś owsiankę czy inne dania bezmięsne, to jak powącha, traci zainteresowanie.

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Tak, tylko z drugiej strony jak powstrzymać kota, który poluje w wyniku naturalnego instynktu nie mam nawet pomysłu, zresztą jest to chwila moment i muchy nie ma. Nie wiem, czy mam to aż tak mocno demonizować.
Moim zdaniem się nie da.
I też bym nie demonizowała. Warto tylko uważać na owady żądlące, bo kot głupi i na osę też się rzuci.



A co do pytania o ciążę kotki - chyba nikt tu na to nie odpowie. Ja przynajmniej nie mam pojęcia o kocich ciążach.
Swoją drogą kotka powinna być wykastrowana!
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując