Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koty część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-07, 09:11   #3927
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Nasz niestety panicznie boi się odkurzacza jak odkurzamy ktoś musi go trzymać na rękach, bo ucieka w popłochu.
Czasami mam wrazenie, ze moj sie niczego chyba nie boi.
Probowalam go zaprzyjaznic z kotka kolezanki, bo kolezanka leci za 2 tygodnie do Malezji na kilka dni i zamiast oddac kotke do zwierzecego hotelu chciala, zeby zostala u nas. Tylko jej kotka nie lubi ZADNYCH zwierzakow i nasz Bowie nie byl wyjatkiem. Kelly przywiozla ja do nas chyba 6-7 razy i za kazdym razem albo nie wychodzila z transportera, albo znalazla jakis kacik do schowania sie i tam siedziala kilka godzin. I syczala na Bowiego caly czas. Raz jej odsyczal, to sie wystraszyla, wiec stwierdzilysmy z kolezanka, ze moze ona sie po prostu boi. No to chcialysmy sprawdzic co sie stanie, jak Libby bedzie na swoim wlasnym terytorium. Zawiozlam Bowiego do Kelly i co? Libby na niego syczy, a on ma to gdzies i dzielnie bada teren. Libby sie schowala przed nim pod lozkiem w innym pokoju, a on dalej eksploruje, rozpetala sie bardzo silna burza, to tez go nie wystraszylo, mam nieustraszonego kota chyba
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując