Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Toksyczna współpracowniczka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-18, 12:11   #7
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Toksyczna współpracowniczka

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaOliwia90 Pokaż wiadomość
Niestety właśnie tak to jest przedstawione każdemu pracownikowi ale w rzeczywistości nie jest tak w 100%.
Dając swoj numer klientce później mogę być "oskarżona", że podkradam je z kliniki....I jestem pewna, że właśnie ta osoba tak przedstawiłaby to szefowej bo ona zawsze wynajduje jakieś irracjonalne rzeczy i je zgłasza(irracjonalne a konkretniej nie tyczące się konkretnie naszych najważniejszych obowiązkow tj.usługi)

A myślicie, że dobrą opcją będzie zgłoszenie szefowej, że ja chcę ograniczyć kontakty z tą osobą do minimum? że jeżeli jest taka możliwość to nie chcę z nią przebywać?



Pytałam, nawet zgłosiła to recepcjonistkom, żeby Panie zapisawać do osób u których już były(powiedziała ogólnie i tyczyło się to każdej osoby pracującej)
jednak są dwie recepcjonistki które ewidentnie jak klientka dzwoni to mówią "w tej godzinie nie ma Pani O ale MOGĘ Panią umowić do równie dobrej Pani A"
Nie mogę nazwać tego normą nie mówią tego każdej klientce tylko właśnie póki co kilku.
Teraz już sprawdzam wszystkie zapisy jakie są robione ale niestety przez luty i marzec przegapiłam i niestety klientki zostały zapisane do niej i najgorsze jest to, że widnieje ona ostatnia w systemie klientki. Więc jeżeli klientka była u mnie 7 razy a u niej była 2 recepcjonistki zapisują do niej

Czy to, że wypisze nazwiska klientek które chodziły do mnie wcześniej a później trafiły do niej i dam je szefowej żeby przekazała recepcji nie będzie przegięciem?

Myślicie, że powinnam zgłosić szefowej czy rozmawiać z recepcjonistkami?
Trochę mi głupio iść do szefowej po raz kolejny w tej sprawie...
Wg mnie nie będzie przegięciem. Ewidentnie są Ci właśnie podkradane klientki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując