Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Toksyczna współpracowniczka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-23, 09:42   #23
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Toksyczna współpracowniczka

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Autorko, ile było już takich sytuacji, że stała klientka nagle z została zapisana do kogoś innego? Ile, że nowa? Co go nowych, to tu bym aż tak nie wietrzyła spisków, bo jednak taka klientka nie jest do Ciebie przywiązana i może chce mieć porównanie w usługach. Lub pomimo bycia miłą nie była jednak do końca zadowolona z usługi. Ja również nie zawsze powiedziałam kosmetyczce, że nie jestem zadowolona, bo cóż - nie będę kogoś uczyć fachu.

Generalnie, w ramach argumentów dla szefowej, warto abyś rozeznała co jest suchym faktem i ewidentnie jakąś dziwną, krzywą akcją a co jest jedynie "wydaje mi się".
Dokładnie do szefowej powinnaś iść z konkretami.
Spisz nazwiska stałych klientów jak często chodzą na wizyty i czy są umawiani do kogoś innego.
Czy u was w firmie nie prowadzi się rejestru komputerowego kto i do kogo jest zapisywany. Wtedy to jest dość łatwe do sprawdzenia.
Nawet jeśli to są rejestry ręczne to chyba od razu taki zeszyt nie jest wywalany więc tez jesteś to w stanie sprawdzić np miesiąc do tyłu albo od kiedy ta współpracownica zaczęła Ci robić koło pióra.
Dopiero z konkretnymi dowodami iść do szefowej. To z czym do niej poszłaś o atmosferze, plotkach zaraz sama zostaniesz potraktowana jako mąciwoda
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując