Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Porady z ekspertem – podstawy pielęgnacji dla pięknej skóry z Garnierem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-02, 12:21   #6
Aleksandra Lesiak
ekspert marki Garnier
 
Avatar Aleksandra Lesiak
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Porady z ekspertem – podstawy pielęgnacji dla pięknej skóry z Garnierem

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Czy macie w swojej ofercie coś co się nie roluje i nadaje się do skóry wrażliwej na zapychanie?
Polecam mriacle cream na dzień i miracle sleeping krem na noc. Jeśli natomiast skóra jest z niedoskonałościami polecam krem BB do skóry z niedoskonałościami.

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kreciola Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

Pani Doktor, moje pytanie dotyczy nużycy: Jak się z niej wyleczyć? Metronidazol nie działa, Demoxoft też nie....
Wychodzą mi na twarzy takie podskórne gule, w których nie ma ropy, są czerwone (nic przy nich nie majstruje!), a jak już się jakoś to zagoi, to zostaje już po nich pamiątka na wieki wieków.

Moja twarz i szyja wyglądają strasznie, tak jakby mnie ktoś poparzył. Jestem totalnie załamana!

Proszę o rady. Dziękuję
Z informacji, które od pani uzyskałam wynika, że sprawa jest bardzo poważna - skoro nie działają leki przepisywane na receptę należy koniecznie skonsultować się z wysokiej klasy specjalistą. Być może warto poszerzyć diagnostykę w warunkach szpitalnych. Zatem zachęcam do szybkiej konsultacji dermatologicznej w ośrodku klinicznym.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Martyna_89 Pokaż wiadomość
Pani doktor,
od jakiegoś czasu borykam się z problemem jakim są niby kaszaki, czy też krostki na policzkach. Chodziłam do dermatologa, stosowałam Davercin w żelu, Epiduo oraz Atrederm 0,025%, jednak nic nie pomaga nadal mam te krostki na policzkach. Co jeszcze mogłabym wypróbować?
Szanowna Pani z tego opisu wynika, że na policzkach ma Pani schorzenie, które nazywa się rogowaceniem mieszkowym i jest to choroba z kręgu zaburzeń rogowacenia. Zmiany są na całe życie, poprawę przejściową mogą przynosić zabiegi peelingowi medycznych w gabinecie dermatologii estetycznej oraz stosowanie preparatów z zawartością mocznika.
__________________
Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, dermatolog, ekspert marki Garnier
Aleksandra Lesiak jest offline Zgłoś do moderatora