Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-03, 08:48   #369
mynightwish
Vanillika

GG do mynightwish Send a message via Skype™ to mynightwish
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Witam. Na codzien mieszkam w Karpaczu i zawodowo jezdze na naartach i cos tam na desce

Jak widze niektore wpisy to mi sie krew gotuje

Podstawowe wyposazenie narciarza

Bielizna termaalna

Kurtkaa dobrej jakosci z podszewka nieprzemakaalna

Spodnie.narciarskie tak samo !

Koniecznie kolnierze czyli

Opaski narciarskie _ specjalistyczne w kazdym sklepie.sportowym sa rozzne wzory i kolory moznaa zz nich zrobic czapke.opaske.na.nadgarst ek kołnierz cokolwiieek

Zadne szaliki arafatki czy zwykle chustki ten kto daje takie pomysly powinien sie.zastanowic ... prosty. Przeklaad w welnianym szaliku. Czlowiek sie.zagotuje a.arafatka moze sie zaczepic.o orczyk ....

Czapki

Zadnych pomponow ani wymyslnych wzorow budowy czapki np z uszami

Maja bycc

Albo kominiarki albo cienkie czapki pod.kask im wieksza czapka tym mniej stabilny kask

Kask jest najwazniejszy

Jezdze cale.swoje.zycie poyrafie wiele a i mi zdarza sie upasc pod zadnym pozorem nie jezdzic bez kasku. Widzialam juz takie wypadki gdzie kask pekl na pol wyobrazcie sobie co. By bylo gdyby. To byla glowa ....

Kolejny. Zart tutaj

Podkolanowki gratulujee pomyslu... na nartach jezdzi sie na ugietych nogach tzw pozycja narciarska wyobrazcie sobie kogoss w podkolaanowkaach przez 6 godzin odciski. Gorszy przeplyww krwi. Ogromny bol nog.. .Nie

Nie moga to byc rowniez skarpeety druciaki czyli welna od baabci. Bo siie czlowiek utopi. W buciie

Musi byc oddychajaca.szczelnaa skarpeta.niee najlepsze sa narciarskie siiegaja one do polowy piszczeli czyli taak jaak sie konczy but narciarski. Oczywiscie skarpety zakladamy na spodnie od bielizny termalnej. Nie dopuscic do tegoo aby but narciarski dotykal skory grozi to odparzeniemm bardzo bolesnym

Kask to podstawa .

Rekawice

Jaak kto lubi alle te co. Maja zly material w srodku beda siie.sllizgac i reka bedzie sie pociic nie moga byc za cienkie i przede wszystkim nie moga przemakac najleppiej miec zawsze.2 pary

Strona techniczna bo o tymm tez sie nie mowi

Niee.powonno siie jezdzic w okularach korwkcyjnych od tego. Sa gogle wazny sprzet bo wiaadomo w gorach pogoda sie zmienia.

Bez kremu na temat twarz ani rusz ! Najlepsze sa z cynkiem np bambino dla dzieci lub specjalne dla narciarzy

Miejssca wrazliwe czyli mieedzy nogami nalezy posmarowac cienka warstwa kremu na odparzenia taki jak pod pieluszki.

Szminka ochronna to przymus usta sa wciaz suche!

Niektorzy smaruja stopy zwyklym kremem ja teego nie stosuje ale zawsze to jakiees zabezpieczenie

Jesli ktos ma jakies pytania to pytajcie

Mam nadzieje ze troche pomoglam
For, my darlin', I love you and I always will.
mynightwish jest offline   Odpowiedz cytując