Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-24, 18:49   #100
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
W sumie co do lasu w Witkowicach i o rzekomym zaginięciu grupki studentów to niektórzy doszukują się tutaj różnych zjawisk paranormalnych. Podobno to zaginięcie było podstawą to nakręcenia jakiegoś horroru bodajże o wiedźmie? Poprawcie mnie jeśli się mylę. Nie zmienia to faktu, że chciałby ten las odwiedzić. Może uda mi się jednak przekonać znajomych i pójdziemy tam chociaż na godzinkę
Ta historia to najprawdopodobniej żart. Nie ma żadnego normalnego, wiarygodnego źródła, które by takie wydarzenie potwierdziło, jedynie strony typu paranormalna-polska, wtajemniczeni, fakt i superexpress piszą o tym, powołując się na rzekomo istniejący artykuł o tym zaginięciu w Gazecie Krakowskiej. Którego znaleźć się nie da (bo pewnie nigdy nie został napisany). Więc wiarygodność na poziomie Ufo zdradziło mi numery lotka czy inszej chupacabry.
Tutaj KLIK ktoś pisze, że to właśnie grupa studentów zrobiła stronę o tym wydarzeniu dla żartu.

A już z pewnością ta historyjka nie mogła być żadną podstawą do nakręcenia horroru o wiedźmie czyli Blair Witch Project, raczej była to inspiracja w odwrotną stronę. Film miał premierę w 1999 roku czyli wcześniej niż to rzekome zaginięcie w lasku. Wtedy też niektórzy wierzyli, że ten film to dokument, dopóki na oficjalnej premierze nie pojawili się odtwórcy głównych ról Eh, ludzie naprawdę lubią dawać się wkręcać.

Żądny przygód spędził noc w tym lasku KLIK

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2019-01-24 o 18:53
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując