Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Laserowa korekta wady wzroku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-25, 08:17   #633
bacca
Przyczajenie
 
Avatar bacca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 29
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez exoexo Pokaż wiadomość
Dzieki
A nie ma obawy, ze przez to, ze sie szybko wroci do komputera wzrok znowu zacznie sie psuc?
Przepraszam za glupie pytania, ale zupelnie sie nie orientuje w temacie.

Wzrok może zacząć się psuć już od samego początku, zabieg nie daje gwarancji dobrego wzorku przez całe życie ja mam teraz wadę, tylko dokładnie nie wiem jaką, bo cały czas mi się wszystko stabilizuje, a taka stabilizacja może trwać nawet powyżej roku, bo przed zabiegiem miałam po -7 na oboje oczu i astygmatyzm -1 cylider, a teraz mam chyba +1, czyli gorzej widze z bliska, ale nie przeszkadza mi to zupełnie. w porównaniu do tego co było teraz jest super i jeszcze jedno po zabiegu nie bedziesz widzeć tak dobrze jak osoba, która nigdy nie nosiła okularów, nawet jeśli wade zlikwidują całkowicie, bedziesz po porstu widzieć jak w dobrze dobranych okularach

pytania nie są głup;ie, to jest poważna decyzja i musisz rozwiać wszelkie wątpliwości

aha a co do powrotu do codziennych czynności to wszystko będziesz mieć wypisane na kartce co kiedy i jak, np nie mozna sie malowac przez 2 tygodnie, plywac przez miesiac,, trzeba tez oszczedzac wzrok przez co najmniej trzy dni tj żadnego telewizora i komputera, ani książki itp. Chociaż ja te trzy dni po zabiegu nie mogłam nawet dobrze oczu otworzyć takie miałam popuchnięte, ale wszystko minęło najgorzej to jest wrócić do jazdy samochodem.

Edytowane przez bacca
Czas edycji: 2012-03-25 o 08:23
bacca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując