Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Laserowa korekta wady wzroku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-20, 13:05   #651
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Miałam lasik femtosekundowy 2 miesiące temu, klinika w Poznaniu. Wada przed -3,75 i cylindry. Wada po: 0 i 0
Polecam zwolnienie mogłam dostać na 4 tygodnie, ale uznałam to za zbyteczne (pracuję) i wzięłam tylko na tydzień. W zupełności mi to wystarczyło. Już następnego dnia po zabiegu nie odczuwałam żadnych większych dolegliwości w stylu rażenia światła itd (prowadziłam nawet samochód). Przestrzegałam wszystkich zaleceń (co chwilę krople do oczu, zero makijażu, basenu, kurzu itd) i byłam już na 3ciej kontroli i odpukać wszystko w jak najlepszym porządku.
Laser cholernie drogi, ale wg mnie warto. Zero bólu (choć ogromny stres był) i właściwie natychmiastowe efekty. Wszystkie te skutki uboczne które mogą się pojawić - myślę, że oni się po prostu zabezpieczają tak, a lasery są co raz nowsze i lepsze i efektów ubocznych praktycznie już nikt nie ma...
Byłam w klinice Lexum - dają gwarancję, że jak wada się cofnie to za free ją poprawią jeśli będzie się na wszystkich kontrolach (kontrole płatne, dość sporo, ale skoro dają taką gwarancję, to wolę wydać teraz niż później na poprawkę).
Wiem, że to naprawdę duży wydatek, ale komfort niebywały potem
Satis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując