Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-01, 19:29   #358
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że to są wymagania na jakieś normalne stanowisko a nie na staż jak ostatnio, bo jednak jest to trochę roboty
Staż, bo tylko na stażach mam szanse jako studentka bez doświadczenia. Ale bardziej przyszłościowy niż ten ostatni i bez 3 godzinnej sesji Zamiast 3 miesięcy w ogłoszeniu zaproponowali min. 6 miesięcy a po roku i skończeniu studiów przejście na umowę o pracę, bo chcą sobie ,,wyhodować" kolejnego kierownika projektów. W dwa tygodnie to nie jest dużo pracy. I tak się cieszę, bo poszłam zupełnie neutralnie nastawiona, szczerze mówiąc to nawet nie chciało mi się tam jechać zbytnio a wyszło super. Może dlatego, że podeszłam zupełnie na luzie i ten luz się wpasował w ich organizację.

Ja bardzo lubię łopatologię i sama często tak tłumaczę innym. Zawsze można powiedzieć, że niektóre rzeczy już się wie i podziękować za chęć nauczenia, aby przejść do rzeczy niekoniecznie znanych i im poświęcić czas.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora