Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiedz to tutaj cz. 52 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-20, 16:37   #3684
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 52 :)

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;87096931]Co prawda to prawda.
Z drugiej strony pływanie na motorówce nad ranem pod wpływem alkoholu (o ile faktycznie z tym alkoholem to prawda) nie jest zbyt odpowiedzialne niezależnie od tego czy jest się biednym czy bogatym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ona miała nieznaczne ilości alkoholu we krwi, zresztą... Informacji jest niewiele, w mediach non stop mielą to samo, a brak danych to idealna pożywka do tworzenia plotek. Nie są publikowane zeznania kobiety, nie jest podawana informacja kim ona jest, co robiła na motorówce ze Starakiem w środku nocy, czy pili alkohol i ile. Dla dobra poszukiwań i na prośbę rodziny, pewnie.
Zgadzam się z tym co napisałaś. Chodzi mi o to, że ludzie skupiają się na tym, co wzbudza emocje: majątek, młoda nieznana kobieta, która nie jest jego żoną, porównują jego ojca do Kulczyka "gangster, ma za swoje" bo Starak był osobą zamożną i rozpoznawalną, więc trzeba doyebać, bo w główkach się poprzewracało od luksusów.

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Jak człowiek jest biedny to na ostatniej stronie gazety pisze w tym tygodniu utonelo 5 osób...jak bogaty to wszystkie wiadomości o tym trąbią od rana. Wszystko ma swoje dobre i źle strony...

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Jak dzieje się tragedia, ktoś zatonął, albo znaleziono topielca w Bałtyku, gdy nikt nie poinformuje mediów, to sami się nie dowiedzą. Dlatego statystyki utonięć rosną, a nie o każdym pojedynczym przypadku wiemy, bo nie pokazywano go w tv.
Z różnych względów.



Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Zgadzam się....
Myślę że już nie ma chlopak szans. Tak jak Ci z jaskini...[emoji20]

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
W przypadku Staraka służby szukają ciała. Musiałby cudem dostać się na ląd, a mało prawdopodobne, że dostał amnezji, nie został przez nikogo rozpoznany lub leży nieprzytomny w krzakach i nikt go nie odnalazł...

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87097238]Ja tez jej współczuje. Bo nawet jesli to prawda z ta „kochanka” to jakby nie było podwójna rozpacz... mąż którego kocha zginął i w dodatku był szuja.

Ale to nie znaczy, ze skoro zdradzał, był bogaty to dobrze mu tak.

Oczywiście, ze nieodpowiedzialne jest pływanie w nocy na motorówce, być moze pod wpływem alko i z duża prędkością. Ale zapłacił za to najdroższa cenę.
Mam nadzieje, ze ludzie zapamietają i wyciągną wnioski z tej tragedii.[/QUOTE]

Zgadzam się.
Mimo apeli, kampanii społecznych to z roku na rok coraz więcej ofiar śmiertelnych. Od czerwca utonęło 229 osób, a 30 czerwca padł smutny rekord: 14 utonięć.
Przeraża mnie to. Mam ogromny respekt przed wodą, bo kiedyś sama się podtopiłam i to były sekundy.

Edit: są niusy o 27-latce
https://wiadomosci.wp.pl/piotr-wozni...5579306833537a
Jak mniemam, nie przebywała ze Starakami w rezydencji...
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".

Edytowane przez bujdanaresorach
Czas edycji: 2019-08-20 o 16:45
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora