Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiedz to tutaj cz. 52 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-20, 16:45   #3685
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 52 :)

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Ona miała nieznaczne ilości alkoholu we krwi, zresztą... Informacji jest niewiele, w mediach non stop mielą to samo, a brak danych to idealna pożywka do tworzenia plotek. Nie są publikowane zeznania kobiety, nie jest podawana informacja kim ona jest, co robiła na motorówce ze Starakiem w środku nocy, czy pili alkohol i ile. Dla dobra poszukiwań i na prośbę rodziny, pewnie.
Zgadzam się z tym co napisałaś. Chodzi mi o to, że ludzie skupiają się na tym, co wzbudza emocje: majątek, młoda nieznana kobieta, która nie jest jego żoną, porównują jego ojca do Kulczyka "gangster, ma za swoje" bo Starak był osobą zamożną i rozpoznawalną, więc trzeba doyebać, bo w główkach się poprzewracało od luksusów.


Jak dzieje się tragedia, ktoś zatonął, albo znaleziono topielca w Bałtyku, gdy nikt nie poinformuje mediów, to sami się nie dowiedzą. Dlatego statystyki utonięć rosną, a nie o każdym pojedynczym przypadku wiemy, bo nie pokazywano go w tv.
Z różnych względów.





W przypadku Staraka służby szukają ciała. Musiałby cudem dostać się na ląd, a mało prawdopodobne, że dostał amnezji, nie został przez nikogo rozpoznany lub leży nieprzytomny w krzakach i nikt go nie odnalazł...



Zgadzam się.
Mimo apeli, kampanii społecznych to z roku na rok coraz więcej ofiar śmiertelnych. Od czerwca utonęło 229 osób, a 30 czerwca padł smutny rekord: 14 utonięć.
Przeraża mnie to. Mam ogromny respekt przed wodą, bo kiedyś sama się podtopiłam i to były sekundy.
Ja też miałam taki "wypadek". Majac ok 7/8 lat plwalam wraz z siostra w jeziorze, a rodzice byli na brzegu. W pewnym momencie stanęłam i zrobiłam krok do przodu po czym wpadłam w taki jakby dół. Po prostu nagle straciłam totalnie grunt pod nogami. Nie potrafiłam się oddychać i stamtąd wypłynąć, machalam tylko rękoma, wierząc że siostra to zauważy i mnie uratuje. Na szczęście stała bardzo blisko i mnie wyciągnęła.

Mój tata też uratował raz nad morzem jednego chłopca, którego totalnie przykryla wielka fala, a nikt poza nim tego nie zauwazylam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora