Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Reklamacja, gwarancja, zwrot - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-02, 16:06   #18
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Reklamacja- komu się udało?

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Odkopuje wątek.

Otóż mam taki problem. Kupiłam sobie w styczniu dżinsy Only. Ponieważ były za długie, a ja ciągle nie miałam czasu ich skrócić, głównie leżały w szafie. Miałam je na sobie kilka razu do nieco wyższych oficerek. Prałam je od tej pory 2 razy: bardzo zmieniły kolor niestety - z intensywnie granatowych zrobiły się wyblakłe, mimo prania na lewej stronie i innych środków ostrożności. jednak nie to jest problemem

Przyszła wiosna a ja w końcu kupiłam sobie obcasiki, ok. 8 cm wysokości i przypomniałam sobie o moich za długich spodniach. Jakie było moje zdziwienie, kiedy je założyłam i okazało się że są... źle skrojone

Jedna nogawka jest normalna, a w drugiej wewnętrzny szew wcale nie jest , ze tak powiem, miedzy nogami tylko zawija do przodu. (W załączniku coś jak rysunek). I teraz się zastanawiam: czy moge coś takiego reklamować? jest to wada która teoretycznie powinna być widoczna przy zakupie, jednak trudno zauwazyć coś takiego przymierzając za długie spodnie w sklepie
Zawsze możesz próbować reklamować.

Jednak,jak piszesz-spodnie były już noszone i prane.
Więc,jak to możliwe,że wcześniej tego nie zauważyłaś ?
Może w praniu/suszeniu się zdeformowały?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując