Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prezent, dylemat! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-12, 21:36   #1
lucyinthesky_
Raczkowanie
 
Avatar lucyinthesky_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 44

prezent, dylemat! :)


Cześć dziewczyny!
Chciałam się zwrócić do was o radę. Zostałam postawiona w sytuacji, w której nie do końca wiem jak powinnam się zachować, może mi pomożecie . Około rok temu rozstałam się z partnerem. Nie będę teraz opisywać tej historii, bo to dawno i nieprawda, a jeśli ktokolwiek sądziłby, że ma to jakieś znaczenie to kilka postów skleciłam w wątku rozstaniowym w trudniejszych wtedy chwilach.
Przechodząc do meritum: niespodziewanie dostałam wiadomość, że ma dla mnie prezent. Przebywa on teraz za granicą, jednak nie jest to żadna pamiątka czy niedostępny upominek, na który sama nie mogłabym sobie pozwolić. Ot, zwykła rzecz, która „wiem, że ci się spodoba”. Moje pytanie brzmi: powinnam ten prezent przyjąć? Przez ten rok wielokrotnie pisał, wysyłał wspólne zdjęcia, jednak nie mogę nazwać tego „utrzymywaniem kontaktu” czy przyjacielskimi stosunkami. Po rozstaniu, jak to po rozstaniu, ból, kilka kiepskich miesięcy, jednak na dzień dzisiejszy nie ma we mnie złości czy żalu. Mimo wszystko zaskoczyła mnie ta wiadomość i nie wiem jak postąpić. Nie chce wyjść na „dzikuskę” , to w końcu miły gest, jednak dość niespodziewany, powiedziałabym nawet, że niepodobny do tego mężczyzny, z którym kiedyś byłam i który przez rok robił wszystko, aby mnie nie spotkać .

pozdrawiam!
lucyinthesky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując