Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-09, 11:34   #215
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: moje brwi - coś nie tak?

Cytat:
Napisane przez kuki9
Smaruje czystą szczoteczka od mascary.Trzeba wyważyć sobie ile nałożyć żeby się nie wlewało do oka.A jak już to jest to najwyżej nieprzyjemne ale nie szczypie.Efekty jak u mnie nie są oszałamiające(stosuje juz 19 dni ).Przedtem miałam raczej normalne rzęsy tylko troche wyblakłe i wysuszone.Teraz sa ciut ciemniejsze i nie wyglądają tak sianowato ale żeby mi urosły czy się zagęściły to raczej nie.Ale może to jeszcze zbyt krótko żeby coś powiedzieć
może spróbuję, chociaż ja właśnie szukam czegoś, co by moje rzęski naturalnie zagęściło i wydłużyło... zastanawiam się nad kupnem jakiejś odżywki do rzęs... znasz może jakąś, którą mogłabyś mi polecic?
kiedyś miałam takie piękne długie i gęste rzęsy, a teraz są okropnie przerzedzone, krótkie i takie liche, jakby wszystkie miały zaraz powypadac... nie wiem gdzie leży przyczyna, czy możliwe jest, że to w powodu stosowania maskary?
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując