Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-22, 08:36   #4579
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

[QUOTE=Viollet87;20837321
Uf [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
Angel, ja to ze swojej strony polecam z LB na przykład multi-fruit, camphor souffle, pineapple enzyme scrub, fruit exfoliating serum. Z EGM mógłbym polecić serię anti acne, bo jest cudowna - peeling i maseczka wykonane jedno po drugim likwidują nawet wielkie pryszcze, nie radzą sobie tylko z krostkami na nosie, niestety, no ale EGM już nie istnieje.....

Violet, na Teneryfę jak tylko wrócę to dam Ci znać, i od razu wyślę nie uf nie uf, bo wiele osób formuła z LL robi niespodzianki. W sumie nie wiem, czy więcej jest lubiących czy nielubiących. Podobno daje satynowe wykończenie, lepiej się rozprowadza... Mi się warzy na twarzy, zapycha troszkę, dziś mi zrobiło plamy na policzkach - żółta kropa, a dookoła prześwitywał mój wieczny, lekki rumieniec, którego staram się na wszelkie sposoby zakrywać, i za nic nie dało się go przykryć. Dopiero zmycie wszystkiego i nałożenie resztek Lucy dało cudowny mat, gładkość....

O właśnie ! Teraz mi się to przypomniało , formuła bez LL trochę się warzyła,ale troszeczkę. A ta z LL w ogóle
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora