Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Izotek - cz.III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-22, 14:42   #61
LazyDancer
Raczkowanie
 
Avatar LazyDancer
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 35
Dot.: Izotek - cz.III.

Dzień dobry!
Wracam z update'm. Zaczęłam się leczyć izotekiem jakoś na poczatku zeszłego roku. Dawka 30mg/dzień, później 40, a jak zaczęło wychodzić ostrzejsze słonko, nie brałam przez pare dni w ogóle, bądź 10/20mg.
Ominął mnie wysyp, po prostu po miesiacu wszystko mi się zagoiło, skóra też nie łuszczyła mi się w sumie zupełnie, po prostu miałam suche usta i cera przestała się przetłuszczać, zero innych efektów ubocznych. Rozjaśniły mi się też istniejące blizny (akurat po trądziku nie miałam żadnych, ale wszystkie inne prawie znikły).



Łącznie przyjęłam minimalną dawkę na moją wagę.
Leczenie skończyłam jakoś w grudniu 18/styczniu tego roku.

Po skończeniu kuracji, został mi przepisany Differin w formie kremu, do smarowania twarzy 1-3 razy w tygodniu, używałam, gdy akurat mi się przypomniało. Został mi też przepisany cynk.




Po miesiącu od skończenia leczenia włosy zaczęły przetłuszczać mi się tak jak wcześniej (myje codziennie, podczas leczenia wystarczało raz na dwa dni), cera też zaczęła się lekko przetłuszczać, ale dosłownie tylko trochę, podczas gdy przed leczeniem po godzinie od umyci atwarzy mogłabym zlewać ten tłuszcz do butelek
Trądzik póki co nie wrócił, tylko teraz od potu związanego z tymi strasznymi upałami, czasem zrobi mi się jakiś malutki wyprysk na dekolcie, poza tym wysypuje mi dekolt po czerwonym winie, ale są to maleńkie wypryski, niczym nie przypominają mojego oryginalnego trądziku, szybko znikają, a co dla mnie najważniejsze wiem, jakie są ich przyczyny (więc mam bana na wino).


Pozdrawiam i życzę wytrwałości w leczeniu.
__________________

Edytowane przez LazyDancer
Czas edycji: 2019-06-22 o 14:47
LazyDancer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując