Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-18, 07:15   #65
BlueEyes88
Zadomowienie

Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cytat:
Napisane przez Talvia Pokaż wiadomość
Mojej siostrze chodzi po głowie henna, ale ma 2-letni brązowy odrost, a reszta włosów jest blond, więc mogłoby to wyglądać mało ciekawie

Ja się niedługo pewnie będę zabierała za dekolor i farbowanie, już nie pamiętam które farby były dobre na arielkową czerwień, muszę wrócić do pigułki ze starego wątku

Super że wracają osoby hihi jest ns 1 str pigułka skopiowana 😊😊

Cytat:
Napisane przez wez_umrzyj Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, byłam z wami na jakiś czas w którymś z poprzednich wątków ale potem zrezygnowałam z czerwieni na rzecz...każdego innego koloru
No więc sprawa ma się tak, że teraz bardzo żałuję swojej decyzji i chcę wróćić do czerwieni. Udało mi się zapuścić spory odrost, który mam zamiar potraktować majicontrastem z oxy 6% (zależy mi na trochę ciemniejszym czerwonym, nie neonowym) ale dół włosów jest rozjaśniony niemalże do bieli.Potem pokryłam je l'orealem jakimś czerwonym (nie pamiętam numeru ani nazwy, to było bardzo kryzysowe farbowanie :P) ale spłukały się do czerwono-pomarańczowego. Teraz moje pytanie brzmi tak: czy jeśli dół potraktuje majicontrastem z oxy 3% to mogę liczyć na w miarę równy efekt? A jeśli nie to co poradziłybyście na dół włosów? Mogą być też odrobinę jasniejsze niż odrost, wtedy pójdę w czerwone ombre Ważne, żeby nie zniszczyło to za bardzo włosów bo jak siępewnie domyslacie, rozjaśnianie z czerwieni do bieli trochę mi je popsuło :x Pomocy
Powinno się wyrównać 😊ew ciut jaśniejsze . Zresztą obserwuj włosy jak będą za jasne to splucz .
BlueEyes88 jest offline   Odpowiedz cytując