Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciąża, a koronawirus!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-24, 13:24   #17
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Ciąża, a koronawirus!

Cytat:
Napisane przez manuilla Pokaż wiadomość
Zalecenia zaleceniami, ale do jasnej cholery, życie życiem. Ja się wstrzymałam ze staraniem i mam nadzieję, że teraz jednak nie zajdę, ale kurczę... JUŻ PO PTAKACH, czasu nie cofnę, czekam na testowanie jeszcze tydzień (pierwszy raz mam nadzieję, że się nie udało).
Moja gin na szczęście przyjmuje - najlepiej szukać, szukać, tych prywatnych, mniejszych może... Przychodni i klinik zamykać nie powinni - weryfikować pacjentów to owszem. Jeśli to potrwa pół roku, to co? Ciąża nie poczeka, a i głupi bolący ząb też nie....

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------




Moja gin ogranicza wizyty - każe odwoływać te, które nie są pilne (zwykłe kontrole gin itd, dlatego ja też odwołałam). Kobiety nie maja wchodzi do przychodni, ale czekac w samochodach na parkingu na wezwanie recepcjonistki. Nie mogą brać ze sobą torebki, telefonu, nic. Płatność tylko kartą.

Ale nie zostawia samym sobie swoich pacjentek w ciąży
Może lepiej teraz szukać małych prywatnych gabinetów, a nie klinik itd.
A jak nie mają samochodu?[emoji848]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Niech oni nie zalecają, a znajdą sposób na załatwienie tego typu opieki, tysiące kobiet już jest w ciąży i ich nie interesują zalecenia wstrzymania się z prokreacją [emoji849] i my też nie jesteśmy od tego, by decydować czy sprawa jest pilna w ciąży czy mniej pilna, bo same się nie zdiagnozujemy, USG w domu nie przeprowadzimy, badań też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując