Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-15, 21:42   #83
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Jakbyś chciała składy jeszcze jakichś produktów z tej marki to daj znać bo mama kupiła tego całą gamę do twarzy ciała i wszystkiego to mogę obfocić

W ogóle to zaraziłam mamę zainteresowaniami kosmetycznymi, nigdy nie używała kremów ani nic i twierdziła że to bez sensu a teraz co chwila sama wyszukuje różne perełki i zawsze trafia na coś ciekawego i podrzuca mi do testowania. Te balsamy myjące kuszą bardzo, ale z Polski nie opłaca mi się kilku sztuk zamawiać bo wysyłka droga
Póki co kupiłam na wypróbowanie szampon Avalon citrus z HollandandBarret, kosztuje tyle co Dr organics a skład ma ładniejszy pełny oleków eterycznych i aloesu.

Najbardziej mnie interesuje odżywka myjąca. Za skład tejże byłabym bardzo wdzięczna.
Ciekawe jak ci sie spisze szampon Avalon. Miałam wieki temu jakiś jeden, ale dla mnie to był zdzierak.
Szampony Dr Organics tez lubię, ale aktualnie zrobiłam dobie przerwę. Po przerobieniu zapasie na pewno wrócę, szczególnie po jakieś kolejnej, efektownej promocji w H&B

Dzisiaj zaś do mnie dotarły kosmetyki Anwen.
Na pierwszy ogień poszedł olejek i jak na razie pozytywne wrażenie. Zarówno co do opakowania, zapachu, jak i efektu. Więcej napisze jak trochę poużywam. Maskę użyje podczas kolejnego mycia, czyli w poniedziałek.

IMG_1500151312.816929.jpg
IMG_1500151326.901052.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora