Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-21, 09:24   #3103
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
Emmm... Jakoś nie miałam okazji poznać bliżej żadnej Krysi poza mną ale tak ze świadomości o sobie. To tak lubię czasami dominować ale jak trafie na kogoś chamskiego (delikatnie mówiąc) to raczej się wycofuje i nie daje możliwości się zderzyć, bo strasznie tego nie lubię... Jestem daleka od konfliktów, bo ja bardziej przeżywam te konflikty niż to warte

Aczkolwiek kilka osób (z którymi się aktualnie przyjaźnie) pierwsze wrażenie o mnie miały, że jestem "suk..wata z twarzy"
Ale jak widać skoro się ze mną przyjaźnią to albo to było mylne pierwsze wrażenie albo lubią takie wyzwania

A dziecku nie dałabym tak na imię, bo sama miałam ogromną traumę, że mam takie stare imię Teraz to mnie bardziej śmieszy, bo jak ludzie słyszą "Pani Krysia z księgowości" to myślą , że mam z 50lat

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------




Chyba PMS mi wchodzi za bardzo, bo nie rozpłakałam się jak pisałam o dziadku, ale jak przeczytałam, że Cię to poruszyło

A moje imię to też pomysł dziadka, bo chciał mieć wnuczkę Krystynkę - teraz jak ktoś mówi do mnie Krystynka (bardzo rzadko sie to zdarza) to zawsze na myśl przychodzi mi dziadek

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Pati a Twój brzuch widziałam na Insta - jest oooooooooogromnyyy
Dla mnie twoje imię to zawsze było takie ponad czasowe że mogą być i starsze i młodsze kobiety. Ale Pani Krysia z księgowości faktycznie rządzi. [emoji23]
Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Ale że jak to się kąpiesz w brodziku?



Mi też. Piona!



Przykro mi



Pewnie tak... miałam pogadać rano z Panią. Od wczoraj układałam sobie w głowie co jej powiedzieć, a tu się okazało, że jej nie ma. Na szczęście nawet wesoła poszła do przedszkola, więc może aż tak się tym nie przejmuje. oby Będę w domu jej tłumaczyć, że te wszystkie sytuacje tak rzadko się zdarzają, że nie warto się przejmować. Nie mam innego pomysłu jak jej pomóc.

Nawiasem mówiąc chory system, bo nie wolno w przedszkolach uczyć czytać i pisać, więc robią to po kryjomu, ale przygotowywać je do bombardowania już tak!!



Też taka jestem. Źle znoszę wszelakie spory, więc robię zwykle uniki. Z tż w ogóle się nie kłócimy.

Ja wszystkie Krysie jakie znam to są fajne, ale wszystkie są w wieku rodziców. Mojej szwagierki mama jest Krysia i to bardzo pracowita kobitka i życzliwa. Drugą jaką znam to sąsiadka i też jest mega sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta.

Wyjątkiem była taka jedna Krycha - szatniarka z podstawówki

Ja uważam, że wszystkie Anie są fajne i Gosie A jakie imię męskie kojarzy się Wam zawsze dobrze?



Ano właśnie. Warto zapytać o zdanie osobę, która obecnie ma takie imię.
Krysiu z księgowości ja odbieram Cię bardzo pozytywnie. Ujęłaś mnie tymi pierniczkami, które pieczesz, żeby obdarować bliskich przed świętami
Hahahaha no dziwnie to brzmi. Mam kabinę prysznicową 90x120 z wysokim brodzikiem, bardzo podobną do tej na zdjęciu [emoji5]Zazwyczaj biorę normalny prysznic ale czasami lubie sobie usiąść, nalać więcej wody i zrobić sobie spa. [emoji16][1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87350785]Dzisiaj 28dc i dzisiaj ma być szanowna Pani @. Dzisiaj jest też 13dpo, więc nie ma szans na to, że cokolwiek jeszcze się zmieni ostatnio odpuściłam sobie sikanie po kątach, więc dzisiejszy test jest pewny

Następna @ przed świętami [emoji58]

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Przytulam ale jeszcze nie puszczam kciuków [emoji8]Screenshot_20191121_102126_com.android.chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora