Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-09, 22:51   #3760
malami1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Gregolan - u mnie od tego zaczal sie moj problem. Teraz robilam jonoforeze i jest lepiej ale tez bede Oli sposobu probowala.
Troche czasu minelo jak mnie tu nie bylo. Ostatnio zauwazylam, ze przez ten covid 19 pojawla sie u mnie fobia spoleczna - zaczelam wglebiac sie w ten temat i sporo zrozumialam. Napady goraca, nagle pocenie sie, ucisk w klatce piersiowej, strach przed ocena innych, coraz wiekszy stres, w koncu unikanie ludzi. Stres prowadzi rowniez do problemow z zoladkiem, z jelitami i wieloma innymi chorobami. Mysle, ze u mnie tu jest poczatek tego wszystkiego. Szkoda, ze dopiero po 10 latach zrozumialam o co chodzi bo tak wiele mnie ominelo i te zycie w ciaglym stresie to sami wiecie jakie jest. Poszlam do lekarza i poprosilam o propanol - beta bloker, ktory pomaga z kolataniem serca, lekiem, poceniem sie. Jest mega poprawa i wiem juz z czym musze walczyc, jak bedzie -zobaczymy. Wierze, ze to jest w moim przypadku zrodlo problemu.
malami1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując